Arno Kramer - uit de serie 100 tekeningen. - Verkocht

Arno Kramer - uit de serie 100 tekeningen. kopen? Bied vanaf 295!
Arno Kramer - uit de serie 100 tekeningen. kopen? Bied vanaf 295!Arno Kramer - uit de serie 100 tekeningen. kopen? Bied vanaf 295!Arno Kramer - uit de serie 100 tekeningen. kopen? Bied vanaf 295!
  • Arno Kramer (1945)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2007
TechniekPenseel (Inkt)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
Lijst42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Poëtisch werk van één van Nederlands beste tekenaars. De tekening staat afgebeeld in het boek '100 tekeningen'. Het werk heeft een fraaie houten lijst . Kan zo aan de muur worden opgehangen.  Het werk kan vooraf bekeken en beoordeeld worden en na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum worden. De foto is door het glas heen genomen, het werk is in goede conditie.

Arno Kramer (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
33 cm
42 cm
18 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 271,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:57
Eindtijd:29-08-2022 om 08:15
wbieder
27 aug. / 23:02
€ 236