Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst

Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!Arno Kramer - ZT - Originele tekening - potlood, krijt, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Chors
FA. (4)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Arno Kramer (1945)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele tekening in potlood, krijt en aquarel van Arno Kramer.
In zeer goede conditie, wel perfect ingelijst, maar zeer zelden opgehangen geweest.
Altijd zorgvuldig bewaard in lichtdichte ruimte.

In de tekening zijn op de hoeken kleine punaisegaatjes te zien.
Deze zijn ontstaan doordat de kunstenaar het papier bevestigde op zijn tekenplank.
De kleine bruin-achtige stipjes op het kunstwerk zijn door Kramer met oranje kleurpotlood  aangebrachte kruisjes en stippen, dus origineel onderdeel van de afbeelding.

Herkomst rechtstreeks van de kunstenaar.

Wordt niet verzonden, alleen ophalen.

Ingelijst in originele Barth lijst (eiken), zuurvrij achterboard en passe-partout, plexiglas.

Arno Kramer (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Chors
FA. (4)

21 verkochte items
70 cm
60 cm
52 cm
43 cm

Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 14:38
Eindtijd:03-02-2021 om 19:34

marcus64
3 feb. / 18:39
€ 450