Arnold Gross, ets, "Badacsony" - Verkocht

Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!Arnold Gross, ets, "Badacsony" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Arnold Gross (1929-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Hongaarse kunstenaar Arnold Gross, r.o gesigneerd en l.o getiteld in potlood "Badacsony" . Badacsony is een dorp aan de kust van Hongarije. Oplage onbekend. Geplaatst (bovenaan getipt) in een slap passepartout (wat vlekjes r.b). Het blad is in perfecte staat. Afm. passepartout 40x55 cm, blad 36x26,5, beeld 27x16,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.

Arnold Gross (1929-2015)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-04-2018 om 14:28
Eindtijd:14-05-2018 om 09:48