Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met houten schuurtje (Eemnes) - Ingelijst - Verkocht

Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met houten schuurtje (Eemnes) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met houten schuurtje (Eemnes) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met houten schuurtje (Eemnes) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arnoldus Johannes Eymer - Aquarel, Landschap met houten schuurtje (Eemnes) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst39.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQTWI

Passe-partout oogt wat vlekkerig

Arnoldus Johannes Eymer (1803-1863)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (841)
48.5 cm
39.5 cm
27.5 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:25-07-2019 om 15:30
Eindtijd:04-08-2019 om 21:39
Braamberg
04 aug. / 21:30
€ 40