Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Dit schilderij van A. Colnot is op doek geschilderd. Het doek was nog nat op het moment dat het ingelijst werd. Gewoon een leuk weetje, Colnot deed dit wel vaker omdat zijn werken direct uit zijn atelier werden verkocht. Olieverf zit namelijk ook nog op de binnenkanten van de lijst. Het doek is onbeschadigd. De lijst is origineel met verkleuringen. Zie foto's | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen, Nederland |
Objectlocatie | Bergen, Nederland |
Starttijd | 15-3-2021 om 18:43 |
Eindtijd | 23-3-2021 om 20:07 |