Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - WILHELMINA
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
SIMON MARIS
DAME MET HOED
POTLOOD TEKENING op DUN PAPIER IN DE MAAT 13 X 18 CM
GESIGNEERD R.O.
ZONDER LIJST
GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET 8,60 of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBSITE
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 21-6-2017 om 21:11 |
Eindtijd | 2-7-2017 om 21:11 |