Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
SIMON MARIS
ART DECO MEISJE
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 35 X 50 CM
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 45 X 60 CM
GESIGNEERD ONDER SIMON MARIS- zie foto
100% GEGARANDEERD met GARANTIE VAN ECHTHEID
STAAT ;KLEIN VERF KRASJE RECHTS BOVEN, RECHTS ONDER IS HET DOEK WAT LOS VAN HET PANEEL , EN MOET OPNIEUW GEPLAKT, EN KLEINE BESCHA RECHTS ONDER
Grote meesters als Simon Maris hebben al de toekomst
Starttijd | 12-5-2015 om 20:43 |
Eindtijd | 24-5-2015 om 20:43 |