Arthur Secunda - Arthur Secunda: Lithografie, Winter - Verkocht

Arthur Secunda - Arthur Secunda: Lithografie, Winter kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Arthur Secunda (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Arthur Secunda.

Kunstenaar: Arthur Secunda
Titel: Winter
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 56/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Arthur Secunda (1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:14-08-2018 om 08:47
Eindtijd:28-08-2018 om 19:10
qz589pr
27 aug. / 16:19
€ 15