Arthur Secunda - Twee handgesigneerde lithografien: Winter en Herfst

Arthur Secunda - Twee handgesigneerde lithografien: Winter en Herfst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Arthur Secunda - Twee handgesigneerde lithografien: Winter en Herfst kopen? Bied vanaf 25!Arthur Secunda - Twee handgesigneerde lithografien: Winter en Herfst kopen? Bied vanaf 25!Arthur Secunda - Twee handgesigneerde lithografien: Winter en Herfst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Arthur Secunda (1927)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee fraaie handgesigneerde lithografien van Arthur Secunda. Titels: Winter en Herfst. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

Arthur Secunda (1927)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
14 cm
15 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:26-01-2019 om 13:11
Eindtijd:31-01-2019 om 19:39

tom10000
31 jan. / 05:47
€ 25