Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -

Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!
Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!Arthur Spronken - Arthur Spronken : ets - een paard -  kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  esger29
FA. (4)

25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Arthur Spronken (1930-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Arthur Jan Elisa Spronken (1930-) werd vooral bekend als beeldhouwer van monumentale paardfiguren.

Ets in donkerbruine inkt met brede marges, gesigneerd (Arthur Spronken), genummerd (190 / 200), zonder jaartal, zonder titel.

De maat van de ets is 48x35 cm. Bladmaat is 69x49 cm. Staat is perfect. Niet ingelijst.

Provenance : Sotheby's Amsterdam 1987., veiling 461 lot nummer 342

Bij voorkeur afhalen (vlak). Verzending opgerold in koker.

Starttijd:17-06-2018 om 23:09
Eindtijd:01-07-2018 om 22:35
Openingsbod€ 170
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland