Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Mooi, karakteristiek werk van Arthur Stam. Ets met aquatint op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘83) en genummerd (2/40). In zeer goede conditie, slechts paar lichte kreukjes aan de uiteinden van het blad.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 42cm x 35cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 27-3-2023 om 17:41 |
Eindtijd | 7-7-2023 om 9:25 |