Arthur Vermeiren - dekselpot

Arthur Vermeiren - dekselpot kopen? Bied vanaf 1!
Arthur Vermeiren - dekselpot kopen? Bied vanaf 1!Arthur Vermeiren - dekselpot kopen? Bied vanaf 1!Arthur Vermeiren - dekselpot kopen? Bied vanaf 1!Arthur Vermeiren - dekselpot kopen? Bied vanaf 1!
  • Arthur Vermeiren (1942)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1990
Afmetingen22 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1318 gram
GemerktHandgesigneerd
De dekselpot van de Belgische keramist Arthur Vermeiren is gedraaid. Aan de buitenkant ingekrast en van tekeningen van fabeldieren (2 ooievaars? een spin?) voorzien. Uit de deksel steekt de kop van een muis. Dunne lagen glazuur in gele, creme en bruine tinten met hier en daar een stipje groen. De muis is blauw geglazuurd. De pot is gesigneerd op de onderkant met ingekraste naam en datum ('90). Op de onderrand staat een stempel.

zeer zorgvuldig mee omgegaan, gekocht van keramist zelf.  Unicum.

Arthur Vermeiren (1942)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  oorbel

Lid sinds 2023
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
15
22
15
Sluit over 4d 12u 38m 15s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
ObjectlocatieDeventer,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 22:09
Eindtijd:05-02-2023 om 22:47
Biedingen (4)
Odilia23
26 jan. / 23:11
€ 10
tkeuning
26 jan. / 22:54
€ 5
Odilia23
26 jan. / 22:36
€ 3
SKIEN
26 jan. / 13:49
€ 1