Arty Grimm - Litho, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Arty Grimm - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arty Grimm - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arty Grimm - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arty Grimm - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Arty Grimm (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
Lijst98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/100

De lijst is zonder glas.

Arty Grimm (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251 )

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
78 cm
98 cm
56 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 15:55
Eindtijd:06-09-2020 om 19:40
Schulzm01
06 sep. / 18:07
€ 50