Arty Grimm, Litho

Arty Grimm, Litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  eag_debruijn

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Arty Grimm (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:

Grimm, Arty

Datering:

1992

Hoogte:

137 cm

Breedte:

82 cm

Hoogte lijst:

159 cm

Breedte lijst:

104 cm

Materiaal:

Litho

Fysieke staat:

Goed

Bijzonderheden:

Gesigneerd, oplage 13/50, zwart metalen lijst

Verzendkosten voor koper of afhalen in Eindhoven

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  eag_debruijn

verkochte items
Starttijd:05-05-2015 om 10:57
Eindtijd:19-05-2015 om 10:57
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland