Arty Grimm - Spring | Ingelijst

Arty Grimm - Spring | Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Arty Grimm - Spring | Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Arty Grimm - Spring | Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Arty Grimm - Spring | Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Arty Grimm (1950)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 72 cm (h x b)
Lijst80 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie A.P. zeefdruk van Arty Grimm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
97 cm
80 cm
72 cm
51 cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-07-2020 om 10:49
Eindtijd:25-07-2020 om 19:02

CornelisTaapken
25 jul. / 18:55
€ 65