Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 88 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 111.5 x 81.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr. 25 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. Maar is in goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland |
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 19-7-2022 om 11:43 |
Eindtijd | 19-8-2022 om 16:12 |