FA. (6)

Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25

Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!
Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!Arty Grimm - Zeefdruk - Gesigneerd - ingelijst - Nr. 25 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Kees58
FA. (5)

Lid sinds 2020
83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Arty Grimm (1950)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen88 cm x 59 cm (h x b)
Lijst111.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 25
Een prachtige Arty Grimm - Een originele zeefdruk - Nr. 25

Het werk is gemaakt in 1990 en is ingelijst. Eerder maakte dit werk deel uit van de Eigen Kunstveiling collectie. Het werk is ingelijst. De drager is papier.

Kenmerken:

Afmetingen | 88 cm x 59 cm (h x b)
Lijst | 111.5 cm x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd | Hand-gesigneerd
Oplage | 25/95

Verzending:

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Verzenden kan binnen Nederland voor 20 euro.
En naar het buitenland tegen de daadwerkelijk te maken kosten.

Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Maar is in goede staat.

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Kees58
FA. (5)

Lid sinds 2020
83 verkochte items
81.5 cm
111.5 cm
59 cm
88 cm
Starttijd:07-06-2022 om 11:21
Eindtijd:21-06-2022 om 20:37
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieLEIDERDORP, Nederland
VerzendingAlleen per koerier