Arty Grimm: Zeefdruk, Winter

Arty Grimm: Zeefdruk, Winter kopen? Bied vanaf 49!

Arty Grimm: Zeefdruk, Winter

Verkoopprijs: € 49,00

Arty Grimm: Zeefdruk, Winter kopen? Bied vanaf 49!Arty Grimm: Zeefdruk, Winter kopen? Bied vanaf 49!Arty Grimm: Zeefdruk, Winter kopen? Bied vanaf 49!Arty Grimm: Zeefdruk, Winter kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

95 verkochte items
  • Arty Grimm (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi groot werk van Arty Grimm.

Gesigneerd: Arty

Titel: Winter (uit de serie "4 seizoenen")

Techniek: zeefdruk

Jaar: 1988

Oplage: 16/50

Afmetingen:

49 x 69 cm (voorstelling)

73,5 x 92 cm (lijst)

De zeefdruk is met passe-partout achter glas ingelijst met houten lijst.

De zeefdruk is in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden

Dit item is verkocht voor 49,00

Starttijd:03-01-2018 om 21:58
Eindtijd:13-01-2018 om 21:58

GRO
9 jan. / 12:18
€ 49