Arty Grimm: Zeefdruk, Z.T (5) - Ingelijst - Verkocht

Arty Grimm: Zeefdruk, Z.T (5) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arty Grimm: Zeefdruk, Z.T (5) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arty Grimm: Zeefdruk, Z.T (5) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Arty Grimm: Zeefdruk, Z.T (5) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Arty Grimm (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Z.T. (5)
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 78,5 cm x 55, cm (Afmetingen lijst: 103,5 cm x 80 cm)
Oplage: A.P.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in zwarte lijst; Kan direct aan de muur (met wat lichte beschadigingen)
Conditie: In zeer goede staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven! Bij ingelijste werken achter glas vermelden wij altijd glasschade. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Dit werk kan worden opgehaald op werkdagen tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Dit werk kan niet met de reguliere post verzonden worden. Bezorging met een koerier is mogelijk:

Bezorgkosten koerier:
Nederland: 40,00 euro incl. BTW (m.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen).

België:

Vlaanderen: 100 euro incl. BTW

Wallonië: 170 euro incl. BTW

Voor zakelijke kopers is de BTW aftrekbaar. Meerdere aankopen kunnen gecombineerd worden.

Garantie:

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam ZO op werkdagen tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Arty Grimm (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30308 verkochte items
Alle items van deze verkoper (109)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-04-2015 om 11:43
Eindtijd:10-05-2015 om 11:43
16200
09 mei / 23:13
€ 50