Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst)

Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!

Verkoopprijs: € 684,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!Asger Jorn - Compositie, 1959, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Asger Jorn (1914-1973)
Jaartal1959
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 22 cm (h x b)
Lijst67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Krachtig werk van Asger Jorn uit 1959.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (34/50).  In originele Heijdenrijk lijst, achter glas en met passe-partout.  Achterop nog een prijssticker van de CoBrA Gallery (5000 gulden). Ets is in goede conditie, paar puntjes foxing en het passe-partout is oud, niet mooi en moet zeker vervangen worden.  Ets is gelukkig ruim ingelijst; etsbeeld is overal meer dan 19mm van passe-partout rand verwijderd, onderaan zelfs 30 mm.  Sommige foto’s zijn met kunstlicht genomen.

Afmetingen: 67cm x 52cm (incl. lijst), 35cm x 22cm (binnen passe-partout), 30cm x 18cm (etsbeeld)

Paar puntjes foxing en het passe-partout is oud, niet mooi en moet zeker vervangen worden. Ets is gelukkig ruim ingelijst; etsbeeld is overal meer dan 19mm van passe-partout rand verwijderd, onderaan zelfs 30 mm.

Asger Jorn (1914-1973)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
52 cm
67 cm
22 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 684,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2020 om 21:07
Eindtijd:07-02-2020 om 10:10

Kunstbaartgunst
7 feb. / 01:22
€ 595