Asger Jorn - Ets en droge naald op handgeschept Japon, Friedhof der Maulwürfe - Ingelijst - Verkocht

Asger Jorn - Ets en droge naald op handgeschept Japon, Friedhof der Maulwürfe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Asger Jorn - Ets en droge naald op handgeschept Japon, Friedhof der Maulwürfe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Asger Jorn - Ets en droge naald op handgeschept Japon, Friedhof der Maulwürfe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Asger Jorn - Ets en droge naald op handgeschept Japon, Friedhof der Maulwürfe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Asger Jorn (1914-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekGemengde Druktechniek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk in gemengde druktechniek (ets en droge naald) uit het portfolio Friedhof der Maulwürfe (Talpa Europea) op handgeschept Japon papier.

Het portfolio bestaat uit acht originele etsen van Jorn bij de roman van C. Caspari. Het portfolio is uitgegeven door Galerie van de Loo (München 1959) in een oplage van 200 stuks. Het werk is met de hand gesigneerd en gedateerd, maar niet genummerd.

Literatuur : Dittmar 225. Jorn, prints 212-219.

Asger Jorn (1914-1973)

Deens Deens

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
43 cm
53 cm
19.5 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 977,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-07-2020 om 12:06
Eindtijd:26-07-2020 om 19:58
Biedingen (41)
ooteboe
26 jul. / 13:17
€ 850
Bincky258
26 jul. / 13:17
€ 800
ooteboe
26 jul. / 13:04
€ 750
Bincky258
26 jul. / 13:04
€ 700
ooteboe
26 jul. / 11:06
€ 650
Bincky258
26 jul. / 11:06
€ 600
Bincky258
26 jul. / 10:42
€ 540
ooteboe
26 jul. / 10:42
€ 520
Bincky258
26 jul. / 10:42
€ 500
ooteboe
26 jul. / 10:41
€ 460
Bincky258
26 jul. / 10:41
€ 440
ooteboe
16 jul. / 12:44
€ 420
Bincky258
16 jul. / 12:44
€ 400
ooteboe
16 jul. / 12:40
€ 320
Bincky258
16 jul. / 12:40
€ 300
ooteboe
16 jul. / 11:51
€ 270
Jefdeschutter
16 jul. / 11:51
€ 250
ooteboe
16 jul. / 11:45
€ 230
Jefdeschutter
16 jul. / 11:45
€ 210
ooteboe
16 jul. / 09:14
€ 180
Jefdeschutter
14 jul. / 23:17
€ 170
tjiepie
14 jul. / 23:17
€ 165
tjiepie
14 jul. / 23:16
€ 150
Jefdeschutter
14 jul. / 23:16
€ 140
tjiepie
14 jul. / 23:13
€ 130
Jefdeschutter
14 jul. / 23:13
€ 120
tjiepie
14 jul. / 23:10
€ 100
Jefdeschutter
14 jul. / 23:10
€ 90
tjiepie
14 jul. / 23:07
€ 80
Jefdeschutter
14 jul. / 23:07
€ 70
tjiepie
14 jul. / 22:42
€ 60
Jefdeschutter
14 jul. / 22:42
€ 50
Jefdeschutter
14 jul. / 19:50
€ 35
nelleke1958
14 jul. / 19:01
€ 30
Jefdeschutter
14 jul. / 15:59
€ 25
nelleke1958
14 jul. / 15:55
€ 20
Jefdeschutter
14 jul. / 15:55
€ 15
nelleke1958
14 jul. / 15:55
€ 10
Jefdeschutter
14 jul. / 14:11
€ 5
jdp
14 jul. / 13:05
€ 3
nelleke1958
14 jul. / 12:26
€ 1