Astrid Engels - acryl op doek

Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!
Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Astrid Engels (1941)
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk acryl op doek werk van Astrid Engels. Doet mij denken aan de farao's van Egypte. Afmetingen: H20 x b20 cm. Het werk is op de rand gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Astrid Engels (1941)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
20 cm
20 cm
Sluit over 5d 19u 35m 28s
Openingsbod€ 225
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 17:38
Eindtijd:02-08-2021 om 19:54