FA. (6)

Astrid Engels - zonder titel maar met lijst!

Astrid Engels - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!
Astrid Engels - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!Astrid Engels - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Astrid Engels (1941)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
Lijst87 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/125

Vrolijk werk van Astrid Engels met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Astrid Engels (1941)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
72 cm
87 cm
45 cm
57 cm
Starttijd:25-02-2022 om 18:44
Eindtijd:11-03-2022 om 15:37
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier