Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. - Verkocht

Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!Ati Lichtveld - Gemengde techniek zonder titel. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Ati Lichtveld (1942)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ati Lichtveld.
Gesigneerd r. o.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat.

Ati Lichtveld (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
164 verkochte items
56 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2020 om 22:43
Eindtijd:04-09-2020 om 21:38
Pieterwolfs
04 sep. / 21:37
€ 55