Ati Lichtveld - Rood zwart - Verkocht

Ati Lichtveld - Rood zwart kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Simply

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ati Lichtveld (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ati Lichtveld gezicht uit serie van 12

Lijst is op een klein plekje beschadigd

Ati Lichtveld (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Simply

Lid sinds 2020
1 verkochte items
50 cm
75 cm
50 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-02-2020 om 21:58
Eindtijd:26-02-2020 om 21:50
Pieterwolfs
13 feb. / 00:52
€ 50