"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex.

"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 49!
"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 49!"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 49!"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 49!"Au bord du quai"- kleurenlithografie, 175 ex. kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Franse kunstenaar Jean luc Lecoindre. Handgenummerd en handgesigneerd 8/175 met potlood. Afmetingen lithografie: 55,0 cm x 46,5 cm. Afmetingen blad: 75,5 cm x 56,0 cm.  Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro. Wordt alleen verzonden.

Starttijd:30-11-2014 om 16:24
Eindtijd:07-12-2014 om 16:24
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieNederland