Auguste J.H. Van Steenacker - Landelijk tafereel met moeder en kind

Auguste J.H. Van Steenacker - Landelijk tafereel met moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!
Auguste J.H. Van Steenacker - Landelijk tafereel met moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!Auguste J.H. Van Steenacker - Landelijk tafereel met moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!
  • Auguste J.H. Van Steenacker (1890-1965)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen104 cm x 90 cm (h x b)
Lijst110 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landelijk tafereel met moeder en kind

Barstjes in de olieverf

Auguste J.H. Van Steenacker (1890-1965)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  CaptainStavros

Lid sinds 2020
0 verkochte items
96 cm
110 cm
90 cm
104 cm
Starttijd:09-06-2020 om 18:27
Eindtijd:21-06-2020 om 12:13
Openingsbod € 80
ObjectlocatieAntwerpen,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie