Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd!

Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!
Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Av Inlender, twee originele grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Een set van twee stijlvolle grafieken van de hand van Av Inlender uit gelimiteerde editie.

Elk met potlood gesigneerd.

Afmetingen ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items

Starttijd:25-01-2015 om 22:29
Eindtijd:08-02-2015 om 22:29
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland