A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM - Verkocht

A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!A.W. van Munster - O. Raadhuis R'dam 016-AM kopen? Bied vanaf 35!
  • A.W. van Munster
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.7 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van A.W. van Munster uit de collectie Rijnmond Toen, onder nr. 016-AM
Afgebeeld wordt het oude Raadhuis in Rotterdam Centrum voor het bombardement in mei 1940.  Dit deel van het centrum van Rotterdam is in 1940 volledig verwoest.

Annotatie l.o. in potlood: O.Raadhuis R'dam
Signering r.o. in potlood
De ets is in uitstekende conditie.

Afmetingen:
Plaat: 19.5 x 24.0 cM
Blad:  21.7 x  26.8 cM

Biografie
A.W. van Munster was een Nederlands graficus, bekend in de archieven van de RKD. Verdere biografische gegevens van hem komen in de registers echter niet voor.
Hij etste voornamelijk stadsgezichten in de eerste helft van de 20e eeuw. Naar verluidt was de Kunsthandel Van Munster, indertijd gevestigd in het centrum van Rotterdam, van hem. Van Munster was waarschijnlijk autodidact .
De hier aangeboden ets van A.W. van Munster is sinds vele jaren opgenomen in mijn collectie  "Rijnmond Toen".  Bij opname in de collectie is de ets uit de lijst genomen, zorgvuldig gereinigd en zuurvrij gemaakt en vervolgens gearchiveerd in zuurvrije archiefdoos.
De ets is in uitzonderlijk goede conditie.
In verband met mijn leeftijd ga ik de collectie geleidelijk inkrimpen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

A.W. van Munster

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  RijnmondToen
Lid sinds 2021
41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
21.5 cm
26.7 cm

ObjectlocatieBerkel en Rodenrijs,  Nederland
Starttijd20-1-2023 om 11:23
Eindtijd3-2-2023 om 20:00