Opsis Lighting - Loopy table light
Birgit Krabiell - Keizersgracht met Westertoren
Opsis Lighting - Golgi table light
Jan Radersma - Abstracte compositie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26.7 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De hier aangeboden ets van A.W. van Munster is sinds vele jaren opgenomen in mijn collectie "Rijnmond Toen". Bij opname in de collectie is de ets uit de lijst genomen, zorgvuldig gereinigd en zuurvrij gemaakt en vervolgens gearchiveerd in zuurvrije archiefdoos. De ets is in uitzonderlijk goede conditie. In verband met mijn leeftijd ga ik de collectie geleidelijk inkrimpen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 20-1-2023 om 11:23 |
Eindtijd | 3-2-2023 om 20:00 |