BALLERINA van HJ van PIGGELEN

BALLERINA van HJ van PIGGELEN kopen? Bied vanaf 24!

BALLERINA van HJ van PIGGELEN

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 29,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
BALLERINA van HJ van PIGGELEN kopen? Bied vanaf 24!BALLERINA van HJ van PIGGELEN kopen? Bied vanaf 24!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Harry J. van Piggelen (1889-1961)
TypeTekening / Aquarel
HJ van PIGGELEN BALLERINA tekening in de maat 17 x 23 cm gesigneerd zijkant in fotolijst met glas 29 x 25 cm VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 29,00

Starttijd:18-02-2014 om 15:50
Eindtijd:25-02-2014 om 15:55

Biedingen (2):

Hanneke74
25 feb. / 15:46
€ 29
michelruijgrok
25 feb. / 11:23
€ 24