Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nr 91 - gelimiteerde oplage 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het Japanse rijstpapier is nog helemaal wit met wat lichte vouwen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 27-2-2023 om 6:59 |
Eindtijd | 13-3-2023 om 19:37 |