Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988.

Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!
Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!
  • Barney de Krijger (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage276/300

Kunstenaar: Barney de Krijger, Geboren 1943 in Breda. Leeft en werkt in Den Haag (1997-2015). Kwalificaties: collagist, graficus, installatiekunstenaar, mediakunstenaar, schilder, tekenaar. Werkzame periode: 1980-2015. Bron: RKD Nederlands Instituut voor Kunstgeschiedenis.

Barney de Krijger (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (118)
46 cm
46 cm
Starttijd:13-09-2022 om 00:45
Eindtijd:22-09-2022 om 20:22
Openingsbod € 35
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingWereldwijd