Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2010 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hessen, Duitsland | ||
Starttijd | 31-1-2023 om 23:38 |
Eindtijd | 13-2-2023 om 21:00 |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |