Bart Hamelink - Baasje met kat - Verkocht

Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!
Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!
  • Bart Hamelink (1976)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2023
StijlStreet Art
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
Incl. lijst20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke originele illustratie tekening van Hamelink. Hand gemaakt in 2023 met Acryl stiften, marker , inkt. Een kat is soms niet weg te denken in de Nederlandse huishoudens. En het brengt ook gezelligheid met zich mee. Geïnspireerd van uit  Herman brood en Corneille.

Bart Hamelink (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  hamelinkartnl
FA. (1)

Lid sinds 2023
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
25 cm
20 cm
23 cm
18 cm

ObjectlocatieKwintsheul,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd17-3-2023 om 9:16
Eindtijd23-3-2023 om 19:09
Biedingen (10)