Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder - Verkocht

Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!

Verkoopprijs: € 370,00

Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!Bart Peizel - olieverf op doek - landschap bij Uithoorn - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 370!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Bart Peizel (1887-1974)

Een schitterend en heel fris landschapsschilderij van de kunstenaar Bart Peizel. Gesigneerd rechts onder.
Afmetingen doek: 50 cm. x 40 cm. Conditie doek en lijst: heel goed.
Het schilderij wordt aangetekend verzonden. Afhalen is een optie.
Info:
Kunstschilder Bart Peizel (1887-1974) uit Veendam heeft het grootste deel van zijn leven in Amsterdam gewoond en gewerkt. Hoewel hij bekendheid genoot en gedurende zijn leven een grote hoeveelheid schilderijen heeft gemaakt, is er nog weinig bekend over de persoon Peizel zelf. Petra Maters, directeur van het Veenkoloniaal Museum in Veendam ging op zoek naar de werken van Peizel en hun huidige eigenaar, om zo het verhaal achter het schilderij te ontdekken. Via die gesprekken komt de schilder tot leven en blijkt er vaak een bijzondere verhaal schuil te gaan achter de kunstwerken. Verschillende mensen hebben Peizel en zijn vrouw nog gekend en weten kleurrijk te vertellen over hun soms moeizame huwelijk, zijn liefde voor zijn boot die hij naar zijn vrouw Threesje heeft genoemd en het gezellige grachtenpand dat ze bewoonden. Tijdens de speurtocht naar het werk van Peizel, kwamen daarnaast een grote hoeveelheid schilderijen, tekeningen en aquarellen naar voren.

Dit item is verkocht voor 370,00
Starttijd:15-07-2016 om 17:56
Eindtijd:29-07-2016 om 17:56
Govertcolin
28 jul. / 12:30
€ 370