Bart ten Bruggencate - Stilleven - Verkocht

Bart ten Bruggencate - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Bart ten Bruggencate - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Bart ten Bruggencate - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Bart ten Bruggencate (1954)
Jaartal2000
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een kleurrijk schilderij waar je in deze donkere dagen vrolijk van wordt. De randen zijn afgeplakt met zwarte tape waardoor een lijst niet per sé noodzakelijk is. Voorzien van ophangsysteem. De aangeboden prijs is een fractie van de nieuwwaarde.

geen opmerkingen

Bart ten Bruggencate (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 253,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2020 om 12:13
Eindtijd:14-12-2020 om 16:52
Harro
14 dec. / 16:49
€ 220