Boerenmeisje met koe, lithografie na olieverf schilderij uit 1921. Handgesigneerd door de kunstenaar. B. v.d. L rechtsonder. Op (ongebleekt) krantenpapier in de originele lijst. 46X36 CM. Het betreft hier een van de eerste drukken, die uit zuinigheid van Bart van der Leck op krantenpapier is afgedrukt. Latere afdrukken zijn op verzoek van H.P Bremmer op betere kwaliteit papier afgedrukt. Voor zover bekend zijn er in totaal 36 exemplaren van deze foto litho gemaakt. Dit is bij benadering omdat ze niet genummerd werden. Zie citaten uit het boek: vriendschap op afstand. Correspondentie tussen Bart van der Leck en H.P. Bremmer. Blz. 121/124. Zie foto s Voorzien van glas. Uit familiebezit (dochter)van de kunstenaar. Weerschijn op de foto's komt van het glas.
Zeer Goed
In originele staat uit de jaren 20 van vorige eeuw . Uit familiebezit
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Blaricum, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Extra