Basar - geen titel

Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Basar - geen titel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Basar - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lowracer
FA. (12)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Basar (1901-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
Lijst46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeer fraaie in perfecte staat verkerende aquarel van BasarHand gesigneerd

Basar (1901-1990)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  lowracer
FA. (12)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
57 cm
46 cm
40 cm
28 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:11-08-2019 om 19:41
Eindtijd:18-08-2019 om 21:17

Skorver
18 aug. / 20:47
€ 25