Basar - Indonesisch landschap. - Verkocht

Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!
Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!Basar - Indonesisch landschap. kopen? Bied vanaf 45!
  • Basar (1901-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 26 cm (h x b)
Lijst38 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is linksonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met dubbele passe-partout en zit achter glas.

Basar (1901-1990)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
39 cm
38 cm
26 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2020 om 16:35
Eindtijd:18-02-2021 om 15:52
drlaserindo46
18 feb. / 15:42
€ 65