Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Keurets van Joke Baas bestaande uit twee delen (Be in Bloom uit 1998 en Spherical Shape uit 2001) met beiden een afmeting van 40x78 cm (excl lijst). Oorspronkelijke prijs € 325,- per stuk.
Starttijd | 19-1-2015 om 11:26 |
Eindtijd | 2-2-2015 om 11:51 |