Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999

Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!
Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!Bea Farenhorst - Litho: Interactie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!
  • Bea Farenhorst (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Bea Farenhorst. Deze litho is alleen uitgegeven aan klantenrelaties van Change Management Consultants. Afmetingen werk: H45 x b32 cm.  Nummer: H.C. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bea Farenhorst - 1948 - Amsterdam
Gerrit Rietveld Academie - 1978 - 1983
Art-teacher at International School of Amsterdam: 1986 - 2010.

In zeer goede staat

Bea Farenhorst (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
32 cm
45 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:48
Eindtijd:28-08-2022 om 19:50
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd