Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak

Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
  • Beck & Jung (1939-2007)
TypeDesign
StijlMinimalistisch
Afmetingen5.5 x 12.2 x 12.2 cm (h x b x d)
Gewicht1015 gram
GemerktOngemerkt
Gave asbak van brons en messing naar de beroemde Ultima asback van Beck & Jung. Onbewerkt om hem zijn patina te laten behouden.
VERZENDING

Wij zullen u als winnaar van het werk altijd eerst vragen naar de verzendmethode van uw voorkeur, voordat wij het totaalbedrag aan u doorgeven. Uit transparantie, en om vervelende verrassingen te voorkomen, gaan de aangegeven verzendkosten uit van het hoogste tarief: aangetekend en verzekerd tot 500 euro. Wij gaan hierbij uit van de tarieven van PostNL vanaf 01-01-2023.
PASSE-PARTOUT
Bij verzenden zal het werk, tenzij het veilig mogelijk is, zonder passe-partout worden verzonden. Dit om het werk in een koker te kunnen verzenden. Mocht het werk toch graag inclusief passe-partout willen, geef dit dan even aan zodat wij hier rekening mee houden. Werken met papieren passe-partouts worden uiteraard wel samen verzonden.
VERPAKKINGSMATERIAAL
Om er zeker van te zijn dat uw werk in goede orde aankomt, zullen wij hem uiteraard netjes verpakken. De extra kosten van een verzendkoker bedragen €2. Bij aankoop van meerdere werken die in een koker verzonden kunnen worden, betaalt u uiteraard maar voor één koker. Bij ingelijst werk kunnen wij de kosten van beschermende profielen bij u in rekening brengen. In dat geval zullen wij dit ook vermelden bij het doorgeven van de totale kosten.
Heeft zichtbare sporen van gebruik, waarvan een deel met metaalpoets te verhelpen is.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,30
Naar Duitsland € 9,30

Beck & Jung (1939-2007)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  MatterOfAttention
Lid sinds 2022
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
12.2
5.5
12.2
Starttijd24-10-2023 om 23:42
Eindtijd5-11-2023 om 22:09
Openingsbod € 80
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland