Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak

Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
  • Beck & Jung (1939-2007)
TypeDesign
StijlMinimalistisch
Afmetingen5.5 cm x 12.2 cm x 12.2 cm (h x b x d)
Gewicht1015 gram
GemerktOngemerkt
Gave asbak van brons en messing naar de beroemde Ultima asback van Beck & Jung. Onbewerkt om hem zijn patina te laten behouden.
VERZENDING
Wij zullen u als winnaar van het werk altijd eerst vragen naar de verzendmethode van uw voorkeur, voordat wij het totaalbedrag aan u doorgeven. Vanwege transparantie, en om vervelende verrassingen te voorkomen, gaan de aangegeven verzendkosten uit van het hoogste tarief: aangetekend en verzekerd tot 500 euro. Hierbij gaan wij uit van de tarieven van PostNL vanaf 01-01-2023.

Heeft zichtbare sporen van gebruik, waarvan een deel met metaalpoets te verhelpen is.

Beck & Jung (1939-2007)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Elitepauper
FA. (1)

Lid sinds 2022
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
12.2
5.5
12.2
Starttijd:10-01-2023 om 23:05
Eindtijd:24-01-2023 om 22:30
Openingsbod € 80
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland