Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd

Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 140,00

Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Beeldje Frans de Roeck - 1889 -1968 - Antwerpen 16 cm = gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Frans De Roeck (1889-1968)
TypeBeeld / Object

Het betreft een schitterend zeer oud beeldje op marmeren voet en verkeert in prachtige staat.

Roeck, Frans de
De Roeck, François
Kwalificaties
beeldhouwer
Nationaliteit/school
Belgisch
Geboren
Antwerpen 1889
Overleden
1968
Familierelaties
broer van Alfons De Roeck
Plaats van werkzaamheid Antwerpen
Kwalificaties beeldhouwer
Onderwerpen christelijk religieuze voorstelling
Opleiding Hoger Instituut voor Schone Kunsten (HISK) (Antwerpen)
Biografische gegevens
Werkzame periode 1919 - 1968

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:04-10-2015 om 11:49
Eindtijd:09-10-2015 om 11:49

Biedingen (5):

Sjef
9 okt. / 10:31
€ 140
margeriet
9 okt. / 10:31
€ 130
Sjef
9 okt. / 10:12
€ 120
margeriet
9 okt. / 09:31
€ 110
Sjef
8 okt. / 02:32
€ 100