Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968

Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968 kopen? Bied vanaf 95!
Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968 kopen? Bied vanaf 95!Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968 kopen? Bied vanaf 95!Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968 kopen? Bied vanaf 95!Bele Bachem - Kindsgeburt, Lithografie, 1968 kopen? Bied vanaf 95!
  • Bele Bachem (1916-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Lithografie op papier

Duitsland, 1968

Bele Bachem (1916-2005) – German painter, graphic artist, sculptress, porcelain artist, stage and costume designer and author

Handgesigneerd en genummerd

Oplage: 100

Catalogue raisonné: Gärtner 920; Ketterer Editionsverzeichnis 11

Published by Edition Wolfgang Ketterer

Afmetingen: 69.5 x 46.5 cm

In perfecte staat
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 17,00
Naar Duitsland € 18,50

Bele Bachem (1916-2005)

Duits Duits

Geplaatst door  pvbART
2 verkochte items
46.5 cm
69.5 cm
Starttijd21-12-2022 om 15:22
Eindtijd30-12-2022 om 22:58
Openingsbod € 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLanden,  België