Ben Beirens - naakte dames

Ben Beirens - naakte dames kopen? Bied vanaf 100!
Ben Beirens - naakte dames kopen? Bied vanaf 100!Ben Beirens - naakte dames kopen? Bied vanaf 100!Ben Beirens - naakte dames kopen? Bied vanaf 100!Ben Beirens - naakte dames kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  twisty001

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ben Beirens (1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekAquarel
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
Lijst78 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
4 naakte dames in pyramide omgeving,mooi verwerkt en bestudeerbaar,werk die tot verbeelding doet gaan ïn alle vormen en aspecten.mooi werk en 1 van de eerste werken van de schilder die na vele werken in de modewereld gestapt is en tapijt branche.zeer mooie werken gemaakt en stijgt in waarde

Perfect onderhouden en mooi werk, net als profesioneel duurzaam kader erom heen die al op zichzelf 180 euro koste zonder het werk.

Ben Beirens (1978)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  twisty001

Lid sinds 2019
verkochte items
70 cm
78 cm
53 cm
62 cm
Starttijd:20-11-2021 om 17:22
Eindtijd:26-11-2021 om 22:51
Openingsbod€ 100
Objectlocatieknokke heist, België
VerzendingAlleen per koerier