Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap

Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap kopen? Bied vanaf 200!
Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap kopen? Bied vanaf 200!Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap kopen? Bied vanaf 200!Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap kopen? Bied vanaf 200!Ben van Meerendonk - Jane Mansfield with Snip en Snap kopen? Bied vanaf 200!
  • Ben van Meerendonk (1913-2008)
TypeFotografie
Jaartal1957
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 38 cm (h x b)
Lijst44 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Mint condition.

10th of October 1957.

Jane Mansfield with Snip and Snap at the Telegraaf.

Original print Ben van Meerendonk

Ben van Meerendonk (1913-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  colin531

Lid sinds 2020
0 verkochte items
52.5 cm
44 cm
38 cm
28.5 cm
Starttijd:15-01-2020 om 13:54
Eindtijd:26-01-2020 om 20:58
Openingsbod € 200
Objectlocatieamsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier