Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd - Verkocht

Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room" - Lithografie - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bengt Bockman (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Bengt Böckman - "Sweet and honey, the study room"

Lithografie

Handgesigneerd

Handgenummerd 337/500

Oplage: 500

Afmetingen blad: 62 x 45 cm

Afmetingen motief: 47 x 30 cm

In goede staat

Bengt Bockman (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:21-10-2016 om 13:32
Eindtijd:26-10-2016 om 20:32
Biedingen (3)
xram44
26 okt. / 20:19
€ 8
char
26 okt. / 20:19
€ 6
xram44
25 okt. / 06:35
€ 1