Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's

Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!
Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!
  • Bengt Bockman (1937-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde lithografieën
  • Kunstenaar: Bengt Böckman
  • Titels: Happy Donuts, Sweet and Honey's
  • Afmetingen: 45 x 62 cm

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen! Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd. Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Bengt Bockman (1937-2014)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1397 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
62 cm
45 cm
Sluit over 8d 1u 46m 33s
Openingsbod€ 24
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 19:07
Eindtijd:08-02-2023 om 20:56