BENGT BÖCKMAN - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING*

BENGT BÖCKMAN  - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!
BENGT BÖCKMAN  - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!BENGT BÖCKMAN  - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!BENGT BÖCKMAN  - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!BENGT BÖCKMAN  - Two-Components-Room - Handgesigneerd 1981.*DAKA AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Bengt Bockman (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

BENGT BÖCKMAN.

Titel: Two-Components-Room.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Jaar: 1981

Oplage: 281/500

Afmetingen blad: 45 cm bij 62 cm.

Afmetingen beeld: 30,5 cm bij 45 cm.

Techniek: Kleurenlithografie op stevig papier.

Uitgave: Brusberg Hannover.

Conditie: Uitstekend.

Verzendkosten: € 12,-  (binnen Nederland)  Naar Belgie: € 17,-

Bengt Böckman.  (1936. Lund, Zweden.) Designer/Grafisch ontwerper.
Studeerde o.a in Malmö, USA en Duitsland. Vestigde zich al op jonge leeftijd in Duitsland en wordt daarom tot de Duitse kunstenaars gerekend. Ontwierp o.a. in 1969 de platenhoes van “Hot Rats” van Frank Zappa. Staat bij het grote publiek voornamelijk bekend om zijn ragfijne tekeningen en etsen, veelal met mythische figuren en gebouwen. Hij wordt wereldwijd vertegenwoordigd door de beroemde Galerie Brusberg, Hannover.

De DAKA GROUP is een unieke samenwerking van een selecte groep kunstaanbieders op kunstveiling.nl. Elke Donderdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur worden er een aantal kunstwerken geveild die allen een startbod van € 23,-  hebben. ( de verzendkosten zijn maximaal € 12,-. maar meestal lager )
Zo kunt u in het bezit komen van een mooi kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.
Omdat de werken al ruim voor de Donderdag geplaatst worden heeft u alle tijd om iets van uw gading uit te zoeken.
De leden van de DAKA group zijn herkenbaar aan het in hun aanbieding toegevoegde LOGO en/of in de begeleidende tekst.

Bent U degene die als eerste een bod van € 23,- doet ?  Dan heeft U de meeste
kans op een prachtig kunstwerk voor een zeer lage prijs.

Donderdagavond is er dus Koopavond bij deze Kunstveiling!

Bengt Bockman (1937)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Starttijd:04-12-2014 om 19:54
Eindtijd:18-12-2014 om 19:54
Openingsbod€ 23
ObjectlocatieNederland