Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
Lijst90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie ets van Bengt Lindström. Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een nieuwe Italiaanse zwart met zilverkleurige lijst en is voorzien van een dubbel passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Bengt Lindström
Techniek:  Ets
Oplage: 71/80
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 50 x 38 cm
Afmeting met lijst (HxB): 90 x 77 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw
Referentie: 00997

Het werk is in zeer goede staat en nieuw ingelijst.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
77 cm
90 cm
38 cm
50 cm
Sluit over 4d 18u 35m 14s
Openingsbod€ 385
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 16:12
Eindtijd:01-08-2021 om 19:22